Home / Sinop Oto Kiralama / Sinop Rent A Car

Sinop Rent A Car

Günümüz dünyasının yaşam koşulları özellikle şirketler için Sinop Araç Kiralama’yı bir ihtiyaç haline getirmiştir. İşte bu ihtiyaçtan yola çıkarak Sinop Araba kiralama sektöründe uzun yıllar görev yapan profesyonel bir ekip ile Sinop’ta da kurulan Sinop Rent A Car,, sektöre yepyeni bir hizmet anlayışı sunmuştur.
Sinop ve çevre illerde 7/24 faaliyet göstermektedir. Sektöre yeni araç filosu ve farklı hizmet kalitesiyle hızlı bir giriş yapan firmamız özellikle Sinop havalimanı rent a car, Sinop airport car rental, Sinop havalimanı araba kiralama, gibi rent a car konusunda da kendisini ispatlamıştır.

Sinop Rent A Car, araç kiralama konusunda her geçen gün büyümekte; kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Firmamız Sinop havaalanında müşteri karşılama, Sinop havaalanı araç teslimi gibi müşterimize adrese teslim hizmet vermekteyiz, şehir içi şehirler arası müşteri taşıma, anlaşmalı acente ile turlar düzenleme ve rehberlik hizmeti vermeye anlaşmalı olduğu acentelerle hizmet vermektedir. Firmamızın yüzde yüz müşteri memnuniyeti vazgeçilmez kuralları arasındadır.

Araçlarımızın hepsi Rent a car kaskolu olup gerekli yasalara ve hükümler doğrultusunda kiraya verilmektedir aracın yasalara uygun şekilde kiraya verilmesi size doğabilecek herhangi sıkıntıdan kurtarır.

Check Also

Sinop Havalimanı Rent A Car

Çok çeşitli filomuzu olabildiğince ucuz ve kiralanabilir düzeyde sizlere sunuyoruz, Sinop Rent A Car Havalimanı servisimiz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir