Home / Sinop Oto Kiralama / Sinop Kiralık Araç

Sinop Kiralık Araç

Bu ihtiyacı gidermenin en kolay ve yaralı şekli bir Oto kiralama servisinden araç kiralayarak gidermektir bu konuda hizmet veren firmalar hemen her yerde faaliyet göstermektedir,çünkü aşırı bir talep ihtiyacı vardır,nedeni bulunduğunuz şehri toplu taşıma araçları ile gezmek istesiniz planlarınızın bir çoğunu gerçekleştirme imkanı bulamayabilirsiniz.

Sinop şehir merkezinde en hareketli ve işlek cadde Sinop’un ana caddelerinden Sakarya Caddesidir, özellikle Sakarya Caddesinin; Atatürk Caddesi, Derviş Sarabil Caddesi ve Kemalettin Sami Caddesi ile kesiştiği kavşak civarı, kavşaktan Uğur Mumcu Meydanı yönünde devam eden Atatürk Caddesi ve ayrıca Atatürk Caddesi ve Barbaros Caddesi’nin Fatih Caddesi ile birleştiği noktada yoğun trafik görülmekte.

Bu bölgeler dışında ciddi bir trafik sorununun yaşanmadığı Sinop’ta araba kullanmak oldukça rahat. Şehir merkezinde yoğun olmak üzere Sinop şehri genelinde bir çok otopark bulmak mümkün, Sahil kesiminde Derin Boğaz Ağzı Sokakta Marina otoparkı ve Bülent Ecevit Caddesi üzerinde Liman Otoparkı bulunuyor aynı cadde üzerinde şehir merkezi yönünde devam ederseniz Belediye otoparkına ulaşabilirsiniz.

Yokuşbaşı Sokağı ve Meydankapı Mahallesinde bulunan merkez otoparkları dışında şehir merkezine biraz daha uzak olan Sinop Havaalanı otoparkı, Babacan Yolu ve Sinop-Ayancık Yolu üzerinde bulunan otoparklar ve Sanayi Sitesinde bulunan Acun Otopark geniş araç kapasiteleriyle park hizmeti vermektedir.

Sinop‘ta tüm ihtiyaçlarınız için kaliteli ve hızlı hizmet veren firmamız Sinop Kiralık Araç hizmeti sunmaktadır. Sizler tek yapmanız gereken bize ulaşarak istediğiniz aracı belirtmek. Diyojen’in memleketi olan Sinop’ta hava ulaşımı 1993 yılında başlamış ve günümüze kadar devam etmiştir. Sinop havalimanı 150.000 kişi kapasiteli olup merkeze uzaklığı 8 Km’dir. Sinop Havalimanı araç kiralama merkezlerinden yapacağınız kiralama ile bu mesafeyi en hızlı ve güvenilir şekilde alıp yolunuzda huzuru ve rahatlığı sağlayabilirsiniz. Sinop Havalimanı kiralık araç merkezlerinden yapacağınız kiralamalarda güler yüzlü, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet için sizi beklemekteyiz. Yapmanız gereken tek şey Sinop geziniz için hava ulaşımını tercih etmenizdir. Karadeniz’in incisi olarak da bilinen Sinop’ta havalimanının kullanımı genel olarak yaz dönemi fazlasıyla artış göstermek ile birlikte otellerin, restoranların ve şehir merkezinin yakınlığı göze çarpmaktadır.

Check Also

Sinop Havalimanı Rent A Car

Çok çeşitli filomuzu olabildiğince ucuz ve kiralanabilir düzeyde sizlere sunuyoruz, Sinop Rent A Car Havalimanı servisimiz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir